Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Spotkanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów to bez wątpienia najciekawiej zapowiadające się starcie 25. kolejki Fortuna 1 Ligi. Czy gospodarze powstrzymają marsz chorzowian do Ekstraklasy? Relacja i wynik na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów na Polsatsport.pl.

Zarówno Bruk-Bet Termalica, jak i Ruch w tym roku jeszcze nie przegrały. Małopolska ekipa jest na miejscu dającym baraże o awans do Ekstraklasy, chorzowianie z kolei zajmują lokatę gwarantującą bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Minister sportu zabrał głos w sprawie bojkotu igrzysk. "Jestem w 99% przekonany"

 

Bruk-Bet Termalica w ostatniej kolejce zremisowała 2:2 ze Stalą Rzeszów. Dla spadkowicza z Ekstraklasy był to drugi remis w tym roku. Pierwszy miał miejsce na inaugurację rundy wiosennej z GKS-em Katowice. Oprócz tego Słoniki wygrały z GKS-em Tychy, Skrą Częstochowa i Chrobrym Głogów. Remisem zakończył się również poprzedni mecz Ruchu Chorzów. W spotkaniu na szczycie z ŁKS-em Łódź padł wynik 3:3. W tym roku w Fortuna 1 Lidze Ruch Chorzów zagrał sześć spotkań. Cztery mecze wygrali i dwa razy zremisowali.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów od 20:30 na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie