Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów. Transmisja TV oraz stream online

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów. Transmisja TV oraz stream online
fot. Cyfrasport
Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów. Gdzie obejrzeć?

Kolejny krok w kierunku awansu do Ekstraklasy będzie chciał zrobić w piątkowy wieczór Ruch Chorzów. Zespół prowadzony przez Jarosława Skrobacza zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów w Polsacie Sport Extra, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Będzie to spotkanie obu ekip, które są w tym roku w bardzo dobrej dyspozycji. Zarówno Termalica, jak i Ruch w tym roku jeszcze nie przegrały. Małopolska ekipa jest na miejscu dającym baraże o awans do Ekstraklasy, chorzowianie z kolei zajmują miejsce dające awans do Ekstraklasy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepszy strzelec w historii reprezentacji spodziewa się kolejnego dziecka

 

Termalica w ostatniej kolejce zremisowała 2:2 ze Stalą Rzeszów. Spotkanie długo nie układało się długo dla zawodników prowadzonych przez Radoslava Latala. Do 80. minuty przegrywali 0:2. W ostatnich kilkunastu minutach zdobyli dwie bramki i ostatecznie udało im się wyszarpać punkt. Dla spadkowicza z Ekstraklasy był to drugi remis w tym roku. Pierwszy miał miejsce na inaugurację rundy wiosennej z GKS-em Katowice. Oprócz tego wygrał on z GKS Tychy, Skrą Częstochowa i Chrobrym Głogów.

 

Również remisem zakończył się poprzedni mecz Ruchu Chorzów. Było to spotkanie na szczycie z ŁKS-em Łódź, które zakończyło się remisem 3:3. Mecz był bardzo dramatyczny. Chorzowianie bramkę na 3:3 zdobyli w 11. minucie doliczonego czasu gry za sprawą trafienia z rzutu karnego Tomasza Foszmańczyka. W tym roku w Fortuna 1 Lidze Ruch Chorzów zagrał sześć spotkań. Cztery mecze wygrali i dwa razy zremisowali.

 

Pierwsze spotkanie w tym sezonie obu ekip miało miejsce 27 sierpnia 2022 roku. Chorzowianie wygrali 2:1. Bramki dla Ruchu zdobywali Patryk Sikora i Tomasz Swędrowski. Dla Bruk-Betu Termalici trafił Wiktor Biedrzycki. Ostatnie starcie w Niecieczy miało miejsce 4 marca 2017 roku. Zakończyło się ono remisem 0:0.

 

Transmisja meczu Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów w Polsacie Sport Extra, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie