PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel zmierzą się w meczu 30. kolejki PlusLigi. Jak dwa czołowe zespoły na świecie poradzą sobie w krajowych zmaganiach? Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

To będzie wielki mecz, na który czekają wszyscy kibice! Mowa tu nie tylko o coraz bardziej prawdopodobnym finale Ligi Mistrzów (obie drużyny wygrały swoje pierwsze spotkania w półfinałowych starciach europejskiego pucharu), ale o ostatniej kolejce rundy zasadniczej PlusLigi, w którym zagrają Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel.

 

ZOBACZ TAKŻE: Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów w Polsce? Prezes związku zabrał głos


ZAKSA nie miała łatwego początku rozgrywek. Nietrafiony transfer Denisa Karyagina oraz zmęczenie kadrowiczów dało się we znaki kędzierzyńskiej ekipie, która po wielu zawirowaniach zajmuje czwarte miejsce w tabeli PlusLigi. Wiele zmieniło przyjście Bartosza Bednorza oraz wzrost formy podstawowych zawodników pierwszego zespołu, a ZAKSA wciąż liczy się w walce o medale. Najpierw jednak będzie musiała pokonać w ćwierćfinale PlusLigi rozpędzony Projekt Warszawa, a żeby grać dwa pierwsze spotkania u siebie będzie musiała dodatkowo wygrać z równie dobrze spisującym się Jastrzębskim Węglem.


Jastrzębski Węgiel z kolei walczy o utrzymanie drugiej lokaty w tabeli, która może okazać się kluczowa w dalszej rywalizacji i układzie drabinki w drodze po wielki finał. Jastrzębianie prezentują wysoką formę i nie pozostawili większych złudzeń ekipie z Ankary, którą pokonali na wyjeździe 3:1 w półfinale Ligi Mistrzów i takiej samej sztuki chcą dokonać w ostatniej kolejce PlusLigi. Czy to się uda? Przekonamy się w sobotę.


Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Polska - Holandia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie