Co z przyszłością Wojciecha Szczęsnego? Reprezentant Polski zabrał głos

Piłka nożna
Co z przyszłością Wojciecha Szczęsnego? Reprezentant Polski zabrał głos
fot. PAP/Piotr Nowak
Wojciech Szczęsny zabrał głos w sprawie swojej przyszłości

Kontrakt Wojciecha Szczęsnego z Juventusem ma obowiązywać do końca czerwca 2024 roku. Nie było wiadomo, czy reprezentant Polski będzie chciał przedłużyć swoją umowę. Teraz głos w tej sprawie zabrał sam bramkarz "Starej Damy".

Juventus ma ostatnio sporo problemów. Przypomnijmy, że zespół z Turynu w ostatnich latach zawyżał wartości swoich piłkarzy przy transferach do innych klubów oraz ukrywał część ich wynagrodzeń, aby omijać reguły związane z Finansowym Fair Play. Przez to "Stara Dama" została ukarana odjęciem 15 punktów w tabeli Serie A. Jeszcze nie wiadomo, czy na Juventus nie zostaną nałożone kolejne kary.

 

ZOBACZ TAKŻE: Słynna dziennikarka i znany piłkarz spodziewają się dziecka!

 

Przez to zastanawiano się, czy najważniejsi piłkarze turyńskiego klubu będą chcieli zostać w zespole. Takie wątpliwości dotyczyły również Wojciecha Szczęsnego. Warto bowiem zaznaczyć, że kontrakt reprezentanta Polski ma obowiązywać do końca czerwca 2024 roku. Teraz bramkarz Juventusu zabrał głos w tej sprawie. Słowa golkipera na swoim koncie na Twitterze zacytował włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

 

"Nie jestem zmartwiony. Jestem skupiony na grze i nie widzę siebie w innym klubie. Bycie w Juventusie sprawia, że jestem szczęśliwy i zmotywowany" - miał powiedzieć Polak.

 

 

Szczęsny jest piłkarzem Juventusu od lipca 2017 roku. W sumie w barwach "Starej Damy" rozegrał 204 spotkania. Czyste konto zachował w 84 starciach.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie