Reprezentant Polski w jedenastce kolejki MLS

Występujący w Charlotte FC Kamil Jóźwiak został wybrany do najlepszej jedenastki 6. kolejki Major League Soccer. To efekt bardzo dobrego występu w spotkaniu z Toronto FC.

Jóźwiak w niedzielnym spotkaniu grał przez 71 minut. Jego Charlotte przegrywało do przerwy 0:2. Po zmianie stron Polak najpierw zaliczył asystę przy trafieniu Bendera Bena, a następnie sam wpisał się na listę strzelców. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Był to pierwszy gol i pierwsza asysta Jóźwiaka w tym sezonie MLS. Charlotte w sześciu spotkaniach uzbierało jedynie 5 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej.

Dobry występ Polaka został doceniony, a on sam trafił do najlepszej jedenastki 6. kolejki.