TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz. Transmisja TV i stream online
Fot. PAP
BKS BOSTIK jest delikatnym faworytem meczu z Energą MKS-em

W pierwszym spotkaniu fazy play-off TAURON Ligi dojdzie do najbardziej wyrównanej - przynajmniej na papierze - rywalizacji: czwarty po sezonie zasadniczym BKS BOSTIK zmierzy się z piątą Energą MKS-em. Kto zrobi pierwszy krok w kierunku awansu? Transmisja TV i stream online meczu BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz od 17:30 w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go.

W fazie ćwierćfinałowej TAURON Ligi siatkarki będą rywalizowały w serii do dwóch zwycięstw. W parze BKS BOSTIK - Energa MKS trudno jest wskazać faworytki. Z jednej strony to zawodniczki z Bielska-Białej zakończyły fazę zasadniczą na wyższej pozycji w tabeli, gromadząc o pięć punktów więcej od rywalek, z drugiej strony - oba ligowe spotkania wygrały siatkarki z Wielkopolski.

 

ZOBACZ TAKŻE: BKS BOSTIK zgarnął pełną pulę na zakończenie rundy zasadniczej

 

Oba zespoły przystąpią do rywalizacji, podbudowane zwycięstwami w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego. BKS BOSTIK pokonał 3:1 OnlyBio Pałac Bydgoszcz, zaś Energa MKS wygrała z siatkarkami z Radomia. Moya Radomka Lotnisko Radom nie była w stanie wywieźć z Kalisza choćby seta.

 

Transmisja meczu BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz w Polsacie Sport i online na Polsat Box Go. Początek spotkania o godzinie 17:30.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie