Skandal! Piłkarz Ajaksu Amsterdam trafiony w głowę, zalał się krwią (WIDEO)

Mecz Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam został przerwany.

W półfinałowym meczu Pucharu Holandii Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam doszło do ogromnego skandalu! Mecz został przerwany w 63. minucie po tym, jak Davy Klaassen został trafiony w głowę przedmiotem rzuconym z trybun.

W drugiej połowie Klaassen strzelił gola, dając prowadzenie Ajaksowi Amsterdam. Kilka minut później z trybun w jego stronę poleciała zapalniczka. Na głowie reprezentanta Holandii pojawiła się krew.

W tej sytuacji mecz został przerwany przy wyniku 2:1 dla Ajaksu Amsterdam. Po kilkunastominutowej przerwie grę wznowiono.

Ostatecznie, wynik nie uległ zmianie. W finale Pucharu Holandii, który zostanie rozegrany 30 kwietnia, rywalem Ajaksu Amsterdam będzie PSV Eindhoven.