Półfinały siatkarskiej Ligi Mistrzów hitami tygodnia w Polsacie Sport

Siatkówka
Półfinały siatkarskiej Ligi Mistrzów hitami tygodnia w Polsacie Sport
fot. PAP
Rewanżowe półfinałowe spotkania siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem zespołów z Kędzierzyna-Koźla i Jastrzębia Zdroju to sportowe hity tego tygodnia.

Rewanżowe półfinałowe spotkania siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem zespołów z Kędzierzyna-Koźla i Jastrzębia Zdroju to sportowe hity tego tygodnia. Średnia widownia środowej i czwartkowej transmisji Polsatu Sport liczona była w setkach tysięcy widzów, a zainteresowanie meczem broniącej tytułu ZAKSY sięgnęło 1,2 miliona!

O finał siatkarskiej Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle walczyła z włoską Perugią, a Jastrzębski Węgiel z turecką Ankarą. Już rozgrywane w pod koniec marca pierwsze starcia półfinałowe tych zespołów zelektryzowały polskich kibiców. Kulminacja nastąpiła jednak w tym tygodniu. W szczytowym momencie czwartkowego meczu, broniącej trofeum drużynie z Kędzierzyna-Koźla kibicowało średnio ponad 770 tysięcy widzów Polsatu Sport, a z transmisją zetknęło się 1,2 mln fanów. W przypadku Jastrzębskiego Węgla, decydujące o awansie do finału fragmenty spotkania oglądało ponad 470 tys. widzów, a w szczytowym momencie było ich prawie 800 tysięcy.

 

 

Źródło: Nielsen Audience Measurement

 

Tak imponujące wyniki oglądalności półfinałów to dopiero przedsmak tego, co czeka kibiców w maju podczas wielkiego finału, także transmitowanego przez Polsat Sport.

Tomasz Ołdak/Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Polska - USA. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie