Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Arka Gdynia. Relacja i wynik na żywo

W 26. kolejce Fortuna 1 Ligi GKS Tychy podejmie Arkę Gdynia. Gospodarze w ostatniej serii pokonali Apklan Resovię Rzeszów. Goście zremisowali natomiast z GKS-em Katowice 2:2. Relacja i wynik na żywo meczu GKS Tychy - Arka Gdynia na Polsatsport.pl.

Arka Gdynia minionych spotkań nie może zaliczyć do udanych. Zawodnicy z Trójmiasta nie wygrali od trzech gier, a w ostatnich sześciu meczach ta sztuka udała im się tylko dwukrotnie. Gdynianie zajmują szóste miejsce w tabeli, tracąc 12 punktów do lidera z Łodzi.

GKS Tychy prezentuje ostatnio bardzo nierówną formę. Co prawda przed przerwą na reprezentację wygrali swój mecz, ale wcześniej dwa razy przegrali, raz wygrali i znów ponieśli dwie porażki. Takie wyniki dały dopiero 11. lokatę. Mecz z Arką Gdynia będzie debiutem nowego trenera GKS-u Tychy Dariusza Banasika. Były szkoleniowiec Radomiaka wraca do pracy po blisko roku przerwy.

Jesienny mecz między tymi ekipami zakończył się deklasacją zawodników z Tych. Arka Gdynia wygrała 5:0. W ostatnich dziesięciu spotkaniach nie było ani jednego remisu. Siedem razy triumfowali zawodnicy z nad morza, trzykrotnie lepsza była drużyna GKS-u.

Relacja i wynik na żywo meczu GKS Tychy - Arka Gdynia od godziny 15:00 na Polsatsport.pl.