PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Ekipa Cuprum Lubin

W poniedziałek Barkom Każany Lwów zmierzy się z zespołem Cuprum Lubin w rewanżowym spotkaniu, którego stawką będzie 13. miejsce sezonu 2022/2023 PlusLigi. Kto okaże się lepszy? Transmisja meczu Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin w Polsacie Sport.

Sezon zasadniczy nie potoczył się po myśli obu drużyn. Ekipa z Lubina zakończyła rundę zasadniczą na 14. pozycji w tabeli, z bilansem: 10 wygranych i 20 przegranych spotkań, zdobywając 27 punktów. Niewiele lepiej zaprezentowali się siatkarze Barkomu Każany Lwów, plasując się na 13. miejscu z przewagą trzech "oczek" nad "Miedziowymi".

 

ZOBACZ TAKŻE: To była siatkarska uczta! Wspaniała rywalizacja ZAKSY z Projektem rozstrzygnięta

 

Oba zespoły pokazały, że drzemie w nich potencjał, jednak nie wystarczyło to, aby mogły znaleźć się w najlepszej ósemce rozgrywek. Siatkarze Pawła Ruska urwali kilka punktów drużynom z czołówki tabeli, pokonując między innymi ekipy z Rzeszowa (3:2) czy Jastrzębia (3:1). Dwukrotnie lepsi byli także od Skry Bełchatów, a o ich zwycięstwach zadecydowały tie-breaki.

 

W kategorii siatkarskich sensacji rozpatrywano również zwycięstwo zespołu ze Lwowa nad ekipą Skry Bełchatów, kiedy po zaciętym tie-breaku górą był Barkom Każany Lwów. Natomiast w rewanżu lwowianie pokonali dziewięciokrotnych mistrzów Polski już 3:0, górując nad nimi w każdym siatkarskim elemencie.

 

Rywalizacja w tej fazie rozgrywek toczy się do dwóch wygranych. W przypadku remisu o zwycięzcy zadecyduje „złoty set”. Czy będzie on jednak konieczny?

 

Transmisja meczu Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin w Polsacie Sport. Początek o godz. 17:30.

OL, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie