WTA w Stuttgarcie: Iga Świątek - Karolina Pliskova. Kiedy mecz? O której godzinie?

Kiedy mecz Iga Świątek - Karolina Pliskova?

Przed nami drugi mecz Igi Świątek podczas tegorocznego turnieju WTA w Stuttgarcie. Jej przeciwniczką będzie Karolina Pliskova. Czy Polka będzie w stanie awansować do kolejnego etapu rywalizacji? Kiedy mecz Iga Świątek - Karolina Pliskova? O której godzinie mecz Iga Świątek - Karolina Pliskova?

Pierwszą przeciwniczką liderki światowego rankingu podczas turnieju na kortach w Niemczech Qinwen Zheng. W pierwszym secie tego pojedynku pochodząca z Raszyna zawodniczka dominowała na korcie. Jej rywalka była w stanie wygrać zaledwie jednego gema.

Druga odsłona meczu była o wiele bardziej wyrównana. Obie zawodniczki prezentowały zbliżony poziom. Mimo to Świątek potrafiła wygrać dwa gemy serwisowe oponentki, dzięki czemu triumfowała w secie 6:4 i tym samym zapewniła sobie awans do kolejnej rundy rywalizacji w Stuttgarcie.

Teraz naprzeciwko Polki stanie Karolina Pliskova. Czeska tenisista ma już na swoim koncie dwa zwycięstwa na tegorocznym turnieju w Niemczech. Najpierw poradziła sobie z Marią Sakkari (2:0), a następnie rozprawiła się z Donną Vekic (2:1). Jak 26-latka zaprezentuje się w ćwierćfinałowym starciu z pierwszą rakietą świata?

Kiedy się mecz Iga Świątek - Karolina Pliskova? O której godzinie się mecz Iga Świątek - Karolina Pliskova?

Kolejny mecz Igi Świątek w Stuttgarcie odbędzie się w piątek 21 kwietnia 2023 roku. Pojedynek nie rozpocznie się przed godziną 18:30.