Bramka Sebastiana Szymańskiego w Eredivisie. Kolejne zwycięstwo Feyenoordu (WIDEO)

Sebastian Szymański

Piłkarz reprezentacji Polski Sebastian Szymański strzelił gola dla lidera Feyenoordu Rotterdam w wygranym 3:1 u siebie meczu z FC Utrecht w 30. kolejce holenderskiej ekstraklasy. To jego dziewiąty gol w trwającym sezonie ligowym.

Szymański, który grał do końca pierwszej połowy, trafił do siatki rywali w 15. minucie, dając gospodarzom prowadzenie 1:0.

Polski piłkarz jest wypożyczony do holenderskiego klubu z Dynama Moskwa.

Feyenoord prowadzi w tabeli z dorobkiem 73 punktów i przewagą ośmiu nad wiceliderem - PSV Eindhoven. Do końca sezonu pozostały jeszcze cztery kolejki.