Odpowiedziała na seksistowski tweet! "Nie moja wina, że ludzie lubią piersi i golfa"

Inne

Była profesjonalna golfistka, a teraz gwiazda mediów społecznościowych Paige Spiranac uznała, że wpis na Twitterze, który udostępnił Nate Lashley był seksistowki. Golfista w swoim poście odniósł się do słów byłej "najseksowniejszej kobiety na świecie".

Wszystko zaczęło się od słów Spiranac, która skrytykowała niektórych zawodników po turnieju Masters w Auguście. Influencerka stwierdziła, że przerwy, które golfiści robią między uderzeniami, są zbyt długie. 

 

- Widziałam farbę, która schła szybciej, niż rozgrywana była ta seria - powiedziała Spiranac w opublikowany filmiku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Najseksowniejsza siatkarka zaskakuje. "Z mniejszymi piersiami wszystko byłoby łatwiejsze"

 

Jej słowa wzbudziły spore emocje u niektórych kibiców, a także wśród zawodników. Na jej zarzuty postanowił odpowiedzieć profesjonalny golfistka - Nate Lashley.

 

"Też nie lubię wolnej gry, ale niektóre pola są bardzo trudne, a stawka rywalizacji jest wysoka. Jeżeli Paige Spiranac grałaby zawodowo na wyższym poziomie, to by to zrozumiała. Nie sądzę jednak, żeby większość osób oglądała te filmiki, by usłyszeć, co ma do powiedzenia - napisał na Twitterze Amerykanin.

 

 

Gwiazda mediów społecznościowych nie miała zamiaru pozostawić tego komentarza bez odpowiedzi. Wypowiedziała się na ten temat w swoim podcaście, a także opublikowała post na Twitterze. 

 

"Powiedziałam w moim podcaście, że tweet Nate'a był seksistowski, co teraz wywołuje poruszenie na Twitterze. Tak, wykorzystuję swój seksapil na swoją korzyść, ale to nie podważa mojej opinii. W sprawie wolnej gry podzielam stanowisko wielu czołowych zawodowców, a także ludzi ze świata golfowych mediów, ale on postanowił wyzwać tylko mnie i umniejszyć moje osiągnięcia. Tu nie chodzi o to, że pokazuję dekolt i denerwuję się, kiedy mnie to wyzywa. Mówię otwarcie o mojej marce. Nie moja wina, że ludzie lubią piersi i golfa" - napisała była golfistka. 

 

 

Spiranac po zakończeniu swojej profesjonalnej kariery postanowiła zostać gwiazdą mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie cztery miliony osób. W 2021 roku magazyn "Maxim" przyznał jej tytuł "najseksowniejszej kobiety na świecie". 

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie