PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W drugim spotkaniu finałowym PlusLigi w Kędzierzynie-Koźlu ZAKSA zagra z Jastrzębskim Węglem. W lepszej sytuacji po pierwszym meczu jest Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl.

Obie ekipy regularnie spotykają się w finale PlusLigi. Do rywalizacji między tymi zespołami doszło zarówno w 2021, jak i 2022 roku. Dwa lata temu mistrzostwo zdobył Jastrzębski Węgiel, a rok temu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

ZOBACZ TAKŻE: Z PlusLigi do Turcji! Klub potwierdził transfer siatkarza

 

Pierwsze spotkanie finałowe zakończyło się zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla 3:0. Jastrzębianie potwierdzili bardzo dobrą formę, bo trwa teraz seria siedmiu kolejnych zwycięstw tego zespołu.

 

Sezon zasadniczy na wyższym miejscu zakończył Jastrzębski Węgiel, który był trzeci. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle była z kolei czwarta. Obie ekipy na koniec sezonu zasadniczego dzieliły trzy punkty. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała jednak z Jastrzębskim Węglem oba spotkania w pierwszej części sezonu. U siebie 3:1, z kolei na wyjeździe 3:2.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:45.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie