EBL: King Szczecin - Anwil Włocławek. Relacja i wynik na żywo

Koszykówka

King Szczecin wygrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Anwilem Włocławek i teraz spróbuje pójść za ciosem. Czy "Wilki Morskie" znów zwyciężą? Relacja i wynik na żywo meczu King Szczecin - Anwil Włocławek na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.

King Szczecin ma za sobą bardzo udaną fazę zasadniczą Energa Basket Ligi. Zespół ze stolicy Pomorza Zachodniego zajął w niej drugie miejsce, tuż za plecami Śląska Wrocław. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Grała w polskiej lidze. Teraz ogłosiła zakończenie kariery

 

Teraz szczecinianie rozpoczęli grę w play-offach, czyli najważniejszej części każdego sezonu. To właśnie bowiem w niej zapadają kluczowe rozstrzygnięcia, a margines błędu jest minimalny. W ćwierćfinale King mierzy się z Anwilem Włocławek. Ten zespół zajął w sezonie zasadniczym szóste miejsce. 

 

Dwa pierwsze mecze zaplanowano w Szczecinie. W niedzielę lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 91:86. We wtorek staną przed szansą na drugie zwycięstwo w serii, które znacznie przybliżyłoby ich do awansu. Przypomnijmy, że rywalizacja w Energa Basket Lidze toczy się bowiem do trzech wygranych. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu King Szczecin - Anwil Włocławek na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie