Oto prawda na temat Ronaldo! Jego była partnerka zdecydowała się o tym opowiedzieć

Piłka nożna

Media na całym świecie nie przestają donosić o rzekomym kryzysie w związku Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez. Para ma przechodzić przez trudny czas, który sprawia, że planowany ślub znacznie się oddala. Tymczasem milczenie postanowiła przerwać była partnerka portugalskiego gwiazdora. W rozmowie z angielskim tabloidem opowiedziała o tym, jak traktował ją piłkarz.

Od stycznia Ronaldo, Rodriguez i pięcioro dzieci, które wspólnie wychowują, mieszkają w Arabii Saudyjskiej. To właśnie na Bliskim Wschodzie - według medialnych doniesień - miał rozpocząć się kryzys w związku piłkarza z modelką.

 

ZOBACZ TAKŻE: Partnerka Ronaldo ma wyjątkowy samochód. To edycja limitowana, powstało tylko tysiąc

 

Portugalczyk jest rozwścieczony faktem, że kobieta nie angażuje się w domowe obowiązki. Zamiast tego całe dnie spędza w galeriach handlowych, wydając pieniądze na swoje zachcianki. Dziennikarze informowali ostatnio, że para ostro pokłóciła się na lotnisku.

 

Ani Ronaldo, ani Rodriguez nie zabrali publicznie głosu na temat swojego związku. Tymczasem wywiadu "The Sun" postanowiła udzielić była partnerka piłkarza, Cristina Buccino. Włoszka opowiedziała o tym, jak traktował ją gwiazdor w czasie, w którym byli parą.

 

- Na samym początku widzisz tylko zewnętrzną warstwę Cristiano Ronaldo, ale z czasem poznajesz go coraz bliżej i twoja opinia się zmienia. Cristiano okazał się niezwykle hojnym mężczyzną, który wie, jak zadbać o kobietę - powiedziała Buccino.

 

Kobieta zdradziła także, w jakich okolicznościach poznała gwiazdora. - Było to na hiszpańskiej Ibizie. Cristiano Ronaldo już tam był przede mną. Szybko go zauważyłam, a nasze spojrzenia się przyciągnęły. Następnie, jak prawdziwy dżentelmen, zaprosił mnie na obiad. To naprawdę świetny facet. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa - dodała.

 

Po zakończeniu związku z Buccino Ronaldo wszedł w relację z Rosjanką Iriną Shayk.

 

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie