Sfaulował rywala i... za ten gest sędzia wyrzucił go z boiska! (WIDEO)

Sebastian Bonecki wyleciał z boiska.

Sebastian Bonecki zobaczył dwie żółte kartki w jednej akcji meczu Zagłębia Sosnowiec z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Pomocnik najpierw faulował przeciwnika, a następnie wdał się w dyskusję z sędzią, w konsekwencji wylatując z boiska.

Pierwsza połowa układała się idealnie dla gospodarzy. Zagłębie przeważało i wydawało się, że kwestią czasu jest, jak sosnowiczanie otworzą wynik meczu.

W 40. minucie Bonecki sfaulował jednak rywala, a następnie gestykulował w stronę sędziego, rzucając w jego stronę piłkę. Arbiter pokazał byłemu zawodnikowi Chrobrego Głogów dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną.

Dla 28-latka to pierwsza czerwona kartka w obecnie trwającym sezonie Fortuna 1 Ligi. Wcześniej otrzymał sześć żółtych kartek.

Mimo gry w osłabieniu Zagłębie pokonało Podbeskidzie 1:0. W 54. minucie rzut karny na gola zamienił Szymon Sobczak i zapewnił swojej drużynie niezwykle cenne trzy punkty w walce o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze.