ATP w Rzymie: Daniił Miedwiediew - Alexander Zverev. Relacja i wynik na żywo

Ciekawie zapowiada się wtorkowy pojedynek, w którym Daniił Miedwiediew i Alexander Zverev zmierzą się w 1/8 finału turnieju ATP w Rzymie. Który z nich zamelduje się w ćwierćfinale? Relacja na żywo z meczu Daniił Miedwiediew - Alexander Zverev na Polsatsport.pl.

W 1/16 finału przeciwnikiem Miedwiediewa był Hiszpan Bernabe Zapata Miralles. Hiszpan dobrze rozpoczął to spotkanie, wygrywając pierwszego seta 6:3. Jednak w dwóch kolejnych odsłonach lepszy był już trzeci tenisista rankingu ATP, pozwalając ugrać przeciwnikowi zaledwie cztery gemy.

Po dwusetowym pojedynku w 1/8 finału zameldował się natomiast Zverev, który pokonał Jeffreya Johna Wolfa 6:4, 7:5.

W tym roku tenisiści mierzyli się ze sobą już dwa razy. Bilans tych spotkań jest lepszy dla Miedwiediewa, który w obu triumfował 2:1. Jednak zarówno w turnieju w Indian Wells, jak i w Monte Carlo Zverev postawił się przeciwnikowi, a o wyniku zadecydował trzeci set. Dlatego to spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Czy Zverev przełamie złą passę i w końcu pokona Rosjanina?

Relacja i wynik na żywo z meczu Danił Miedwiediew - Alexander Zverev na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18:00.