Bohaterka finału Ligi Mistrzów o sobie przypomniała! Fani w szoku po jej wyznaniu (ZDJĘCIA)

Piłka nożna

Wielu fanów piłki nożnej pamięta, co zdarzyło się na początku finału Ligi Mistrzów, w którym Liverpool zmierzył się z Tottenhamem. W 2019 roku na murawie pojawiła się Kinsey Wolanski, która momentalnie zdobyła rozgłos na świecie. Czym zajmuje się teraz? Kibice mogą być zaskoczeni...

W 18. minucie finału Ligi Mistrzów między Tottenhamem a Liverpoolem na boisku pojawiła się niespodziewana osoba. Kobieta, która wtargnęła na murawę, szybko została złapana przez ochroniarzy. Po meczu okazało się, że jest to właśnie Wolanski, która znana była wąskiemu gronu odbiorców z Instagrama.

 

Zobacz także: Oto jak Guardiola złapał Real w pułapkę! Gmoch: Cieszę się, że tego dożyłem

 

Kobieta wybiegła na murawę w stroju, na którym widoczna była reklama strony internetowej swojego chłopaka. Zanim w sobotni wieczór nastąpiła wyżej wymieniona sytuacja serwis obserwowało prawie 10 mln internautów. Według "Sputnik News" po finale Ligi Mistrzów z udziałem angielskich drużyn, liczba zarejestrowanych użytkowników wzrosła do 32 mln.

 

Po chwilowych problemach Wolanski wyszła na prostą. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 3,6 miliona osób. Czym zajmuje się aktualnie? Wiele osób jest zaskoczonych jej ścieżką kariery, ponieważ 26-latka zajmuje się... metamorfozą mieszkań. O swoich postępach na bieżąco informuje w mediach społecznościowych.

 

- Zawsze pracujemy z ograniczonym budżetem, ale kocham to, że jesteśmy w stanie przekształcić te domy. Marzę o rozwijaniu ogromnych projektów z nieograniczonym budżetem! - czytamy pod jednym ze wpisów.

 

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie