Magazyn Koloseum - 18.05. Transmisja TV i stream

Sporty walki
Magazyn Koloseum - 18.05. Transmisja TV i stream
Fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum - 18.05. Transmisja TV i stream

Czas podsumować najważniejsze wydarzenia ze świata sportów walki oraz zapowiedzieć to, co przed nami. Nadeszła pora na kolejne wydanie magazynu Koloseum. W programie poruszone zostaną najważniejsze tematy ze świata boksu i MMA. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight i na Polsat Box Go oraz Polsatsport.pl.

W części poświęconej mieszanym sztukom walki w studiu zagości Jakub Borowicz. Rzecznik prasowy i matchmaker organizacji FEN opowie o zbliżającej się gali w Pile. Nie zabraknie również najgorętszego tematu ostatnich dni, czyli ogłoszonego w środę pojedynku z udziałem Jana Błachowicz. "Cieszyński Książę" wystąpi 29 lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City. Jego rywalem będzie były mistrz kategorii średniej Alex Pereira. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Oficjalnie! Hitowe starcie z udziałem Jana Błachowicza

 

Dodajmy, że w najbliższy weekend czeka nas kolejna walka Karoliny Kowalkiewicz w UFC. Jej rywalką będzie Vanessa Demopoulos. Temat tego starcia również zostanie poruszony w programie. W studiu pojawią się stali eksperci - Bartosz Stachura i Tomasz Marciniak. 

 

Natomiast w segmencie pięściarskim omówimy wygraną Michała Soczyńskiego na gali Franka Warrena oraz zwycięstwo Jana Lodzika w starciu z Konradem Dąbrowskim na Babilon Boxing Show. Do studia zawitają Przemysław Saleta oraz legendarny trener boksu Zbigniew Raubo. 

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go i Polsatsport.pl. Początek o 20:00. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie