Cafe Futbol o spadku Lechii Gdańsk

Piłka nożna
Cafe Futbol o spadku Lechii Gdańsk
fot. Polsat Sport
Cafe Futbol standardowo w niedzielę od 11:00.

Głównym tematem niedzielnego Cafe Futbol będzie spadek Lechii Gdańsk do Fortuna 1 Ligi, a w naszym studiu ugościmy prezesa klubu Zbigniewa Ziemowita Deptułę. Ponadto zaprezentujemy m.in. ekskluzywny materiał z Sebastianem Milą, w którym nie padnie "Ani słowo o futbolu". Transmisja Cafe Futbol w Polsacie Sport, na Polsat Box Go oraz Polsatsport.pl.

Tematem przewodnim kolejnego Cafe Futbol będzie spadek Lechii Gdańsk do Fortuna 1 Ligi, który dokonał się 6 maja, po meczu z Zagłębiem Lubin (1:3). Naszym gościem będzie prezes gdańskiego klubu Zbigniew Ziemowit Deptuła, z którym porozmawiamy o przyszłości i planach na grę w drugiej klasie rozgrywkowej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Stało się! Lechia Gdańsk po 15 latach spadła z Ekstraklasy

 

Zaprezentujemy materiał o spadku autorstwa Łukasza Siudaka oraz ekskluzywną rozmowę Bożydara Iwanowa z byłym lechistą i reprezentantem Polski Sebastianem Milą.

 

W drugiej części pochylimy się nad drużynami, które na koniec obecnego sezonu mają znacznie więcej powodów do radości niż Lechia: materiał o przewodzącej tabeli eWinner 2 Ligi Polonii Warszawa przygotował Damian Domitrz, natomiast tuż przed niedzielnym meczem ŁKS - Apklan Resovia Rzeszów połączymy się z Przemysławem Iwańczykiem, który porozmawia z dyrektorem sportowym lidera Fortuna 1 Ligi Januszem Dziedzicem.

 

W dogrywce podsumujemy natomiast wydarzenia rewanżowych meczów 1/2 finału Ligi Mistrzów.

 

Prowadzący: Bożydar Iwanow

Gość: Zbigniew Ziemowit Deptuła (prezes Lechii Gdańsk)

Eksperci: Roman Kołtoń, Cezary Kowalski

 

Cafe Futbol w niedzielę w Polsacie Sport, Polsat Box Go oraz na Polsatsport.pl. Początek części głównej o godz. 11:00. Na dogrywkę zapraszamy tuż po zakończeniu części telewizyjnej na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie