Finał ATP w Rzymie: Holger Rune - Danił Miedwiediew. Transmisja TV i stream online

Holger Rune

Poznaliśmy już triumfatorkę turnieju WTA w Rzymie, teraz czas wyłonić najlepsze wśród panów. W finale zmierzą się ze sobą Holger Rune i Danił Miedwiediew. Dla kogo będzie to szczęśliwa niedziela? Transmisja meczu Holger Rune - Danił Miedwiediew w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 16:00.

W sobotę Miedwiediew pokonał Stefanosa Tsitsipasa 7:5, 7:5. Mecz kilkukrotnie przerywany był przez deszcz i łącznie od jego rozpoczęcia minęło ponad sześć godzin. To był 12. pojedynek tych zawodników i ósma wygrana Miedwiediewa.

Wcześniej popis dał 20-letni Rune, który w drodze do półfinału w Rzymie wyeliminował lidera światowego rankingu Serba Novaka Djokovica. W sobotę pokonał Norwega Caspera Ruuda (4.) 6:7 (2-7), 6:4, 6:2.

Ruud po wygraniu pierwszego seta w drugim prowadził 4:2. Rune poprosił w tym momencie o przerwę medyczną z powodu małego problemu z ramieniem i po niej zaczął grać koncertowo.

W niedzielę 27-letni Miedwiediew stanie przed szansa wygrania 20. turnieju w karierze. Rune ma na razie na koncie cztery tytuły. To będzie ich drugie spotkanie w historii. W kwietniu w Monte Carlo górą był młody Duńczyk.

Transmisja meczu Holger Rune - Danił Miedwiediew w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 16:00.