Hokejowa Liga Mistrzów: Losowanie sezonu zasadniczego. Transmisja TV oraz stream online

Zimowe
Hokejowa Liga Mistrzów: Losowanie sezonu zasadniczego. Transmisja TV oraz stream online
fot. PAP/EPA

We wrześniu rozpocznie się nowy sezon hokejowej Ligi Mistrzów. Już w środę odbędzie się losowanie sezonu zasadniczego tych rozgrywek. Transmisja losowania sezonu zasadniczego hokejowej Ligi Mistrzów w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Od sezonu 2023/2024 hokejowa Liga Mistrzów będzie rozgrywana w nowym systemie. Zamiast fazy grupowej pierwsza część sezonu będzie rozgrywana w "systemie szwajcarskim". Wszystkie zespoły utworzą jedną grupę i każda drużyna zagra po sześć spotkań, ale z każdą ekipą tylko raz. Szesnaście najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym awansuje do fazy pucharowej.

 

ZOBACZ TAKŻE: MŚ w hokeju: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe 

 

W nowym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów wystartują 24 zespoły, a nie jak wcześniej 32. Wśród uczestników nie będzie żadnego polskiego klubu. Cztery ekipy wystawią Finowie (jedna z nich to zwycięzca ubiegłorocznej edycji Tappara Tampere), po trzy Szwedzi, Szwajcarzy, Niemcy, Czesi, dwie Austriacy, a po jednej Brytyjczycy, Norwegowie, Włosi, Duńczycy, Francuzi i Słowacy.

 

Transmisja losowania sezonu zasadniczego hokejowej Ligi Mistrzów w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie