Niewiarygodna sytuacja! Bezcenna reakcja polskiej siatkarki (WIDEO)

Siatkówka
Niewiarygodna sytuacja! Bezcenna reakcja polskiej siatkarki (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Do niecodziennej sytuacji doszło w czasie czwartkowego meczu towarzyskiego.

Do niecodziennej sytuacji doszło w czasie czwartkowego meczu towarzyskiego rozgrywanego w Radomiu między reprezentacją Polski i Francji. Polska przyjmująca po zakończeniu akcji została trafiona piłką prosto w twarz i padła na parkiet.

Zdarzenie miało miejsce w trakcie czwartej, dodatkowej partii meczu towarzyskiego rozgrywanego między reprezentacją Polski i Francji. Po zagrywce Moniki Gałkowskiej piłka zahaczając o taśmę, spadła w boisko rywalek. Do spadającej piłki rzuciła się jedna z Francuzek, ale nie zdążyła jej podbić, co poskutkowało zakończeniem akcji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Znów bez straty seta! Polskie siatkarki efektownie rozpoczęły sezon reprezentacyjny


Jednak libero reprezentacji Francji nie wiedząc, że piłka dotknęła parkietu, przebiła ją na drugą stronę, trafiając prosto w twarz Olivii Różański. Niczego nie spodziewająca się przyjmująca padła na boisko, a w jej kierunku od razu ruszyły zaniepokojone koleżanki. Siatkarce nic się jednak nie stało, a na całą sytuację zareagowała śmiechem i szybko podniosła się z parkietu.


Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Polski 3:0. Polki lepsze były również w czwartym, dodatkowym secie rozegranym w Radomiu, wygrywając go 25:20.

 

OL, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie