Konferencja prasowa Fernando Santosa. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Konferencja prasowa Fernando Santosa. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Konferencja prasowa Fernando Santosa. Gdzie obejrzeć?

We wtorek 30 maja 2023 roku odbędzie się konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski Fernando Santosa. Portugalczyk ogłosi listę piłkarzy powołanych na czerwcowe zgrupowanie. Transmisja konferencji prasowej Fernando Santosa w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Już niedługo rozpocznie się kolejne zgrupowanie polskiej kadry. Biało-Czerwoni w czerwcu 2023 roku rozegrają dwa ważne spotkania. Najpierw podopieczni Santosa staną naprzeciwko Niemców. To starcie odbędzie się 16 czerwca. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Fernando Santos ma nowy plan. Czy to pomoże osiągnąć oczekiwane rezultaty?

 

Chociaż będzie to "tylko" mecz towarzyski, to rywalizacja z naszym zachodnim sąsiadem zawsze wzbudza sporo emocji. Warto przypomnieć, że podczas starcia na PGE Narodowym z reprezentacją Polski pożegna się legenda kadry. Swój ostatni mecz z orłem na piersi rozegra Jakub Błaszczykowski.

 

Później Polacy rozegrają swój trzeci mecz w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Warto przypomnieć, że podopieczni Santosa po dwóch spotkaniach mają na swoim koncie trzy punkty i plasują się na drugiej pozycji w grupie E. Polscy piłkarze na początku rywalizacji o miejsce w czempionacie przegrali na wyjeździe z Czechami (1:3), a następnie w Warszawie pokonali Albanię (1:0).

 

Już 20 czerwca Robert Lewandowski i spółka staną naprzeciwko narodowej drużyny Mołdawii. Starcie w Kiszyniowie może okazać się kluczowe, jeżeli chodzi o ostateczny wygląd tabeli w grupie E.

 

Mimo to, zanim Polacy wybiegną na boisko, Santos musi ogłosić powołania na zbliżające się zgrupowanie. Portugalski szkoleniowiec uczyni to podczas wtorkowej konferencji prasowej. 

 

Transmisja konferencji prasowej Fernando Santosa w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek o godzinie 13:00. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie