Mecz Łukasza Kubota w LOTTO SuperLIDZE! Transmisja TV i stream online

Tenis
Mecz Łukasza Kubota w LOTTO SuperLIDZE! Transmisja TV i stream online
fot. Materiały prasowe
Mecz Łukasza Kubota w LOTTO SuperLIDZE! Transmisja TV i stream online

W Kaliszu podczas Spotkania Kolejki pomiędzy OSAVI TENNIS TEAM Kalisz a CKT Grodzisk Mazowiecki odbędzie się Mecz Dnia. W pojedynku deblowym po obu stronach siatki pojawią się doświadczeni i utytułowani specjaliści od gry podwójnej - Piotr Matuszewski i Łukasz Kubot.

W niedzielę w rolach głównych wystąpią liderzy obu ekip. Łukasza Kubota z CKT Grodzisk Mazowiecki nie trzeba kibicom tenisa bliżej przedstawiać. Najważniejszymi osiągnięciami w jego sportowym CV są dwa triumfy deblowe w Wielkim Szlemie - Australian Open (2014) i Wimbledonie (2017). Łukasz był również liderem rankingu ATP deblistów oraz jest zwycięzcą dwudziestu siedmiu turniejów deblowych ATP, a także finalistą dwóch turniejów singlowych i dwudziestu jeden w grze podwójnej tej samej rangi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Łukasz Kubot wraca na korty w Poznaniu. "Nie myśleliśmy, że będzie chciał u nas zagrać"


Jego przeciwnik - Piotr Matuszewski, to jeden z liderów kaliskiej ekipy. Specjalista od gry podwójnej odnosi znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej. W zeszłym roku w parze z Karolem Drzewieckim (WKS Grunwald Poznań) zwyciężył w turnieju z serii ATP Challenger w Montevideo (Uruguay Open). Piotr ostatnio znajduje się w dobrej formie. Pod koniec marca w duecie z Ukraińcem Olegiem Prihodko wygrał turniej ITF M25 w chorwackim Splicie. Zawodnik OSAVI sprawił sobie tym samym prezent na 25. urodziny, które obchodził dzień później.


O tym, kto będzie partnerować na korcie liderom obu ekip przekonamy się już wkrótce.


Sponsorem tytularnym rozgrywek jest marka LOTTO, której właścicielem jest Totalizator Sportowy. W gronie sponsorów znaleźli się również: PZU, Krajowa Grupa Spożywcza, Enea, Kanga, Recman oraz enel-sport.


Projekt jest objęty oficjalnym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Transmisja Meczu Dnia odbędzie się na żywo w Polsat Sport Extra w niedzielę (4 czerwca) o godz. 12:30.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie