Liga Narodów: Polska - Iran. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja Polski w drugim meczu w Lidze Narodów zmierzy się z Iranem. Czy Biało-Czerwoni odniosą drugie zwycięstwo z rzędu? Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Iran na Polsatsport.pl.

Polacy dobrze weszli w Ligę Narodów i w swoim pierwszym meczu pokonali Francję 3:1. Choć wicemistrzowie świata na turnieju w Nagoi występują w eksperymentalnym składzie, w środę zaprezentowali kawał dobrej siatkówki. Biało-Czerwoni zdominowali rywali zwłaszcza w czwartej partii, w której rozbili ich do 15 punktów.

 

Teraz podopiecznych Nikoli Grbicia czeka teoretycznie łatwiejsze zadanie, choć trzeba podkreślić, że rywalizacje z Iranem różnie układały się w ostatnich latach. Co więcej, w czterech poprzednich polsko-irańskich potyczkach , aż trzykrotnie zwycięzcę musiał wyłonić tie-break.

 

"Persowie" zmagania w tegorocznej Lidze Narodów rozpoczynali starciem z Japończykami, z którymi niespodziewanie przegrali 0:3. Teraz ekipa z Bliskiego Wschodu będzie chciała za wszelką cenę zrehabilitować się inauguracyjnej porażce.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Iran na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 11:00.

HS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie