Twitter po zwycięstwie Igi Świątek na Roland Garros

Iga Świątek po raz kolejny sięgnęła po zwycięstwo na Roland Garros. Zobaczcie, jak użytkownicy Twittera zareagowali na triumf Polki na French Open.

Pierwszy set tego meczu ułożył się po myśli Świątek. Polka szybko przełamała przeciwniczkę i chociaż Czeszka próbowała znaleźć odpowiedź na grę rywalki, to liderka światowego rankingu okazała się zbyt mocna. Pochodząca z Raszyna zawodniczka wygrała pierwszą część tego pojedynku 6:2.

Kolejna odsłona tego starcia nie była już taka łatwa dla polskiej tenisistki. Muchova była w stanie przełamać oponentkę aż trzy razy. Dzięki temu sięgnęła po zwycięstwo w drugim secie (7:5). Mimo trudnego początku w trzecim secie, chłodniejszą głowę zachowała Świątek. Polka triumfowała w ostatnim secie 6:4. Tym samym po raz kolejny Polka wygrała Roland Garros.

Po tym spotkaniu w mediach społecznościowych pojawiło się wiele postów z gratulacjami. Zobaczcie, jak użytkownicy Twittera zareagowali na triumf Świątek na Roland Garros.