Piotr Zieliński szczerze po meczu z Niemcami: Stać nas było na lepszą grę w drugiej połowie

Piłka nożna
Piotr Zieliński szczerze po meczu z Niemcami: Stać nas było na lepszą grę w drugiej połowie
Piotr Zieliński

- W drugiej połowie zabrakło utrzymania się przy piłce. Po odbiorze za szybko ją traciliśmy. Kontrataki nie były takie, jakie chcieliśmy. Stać nas było na lepszą grę w drugiej połowie. Cieszymy się, że wygraliśmy mecz z Niemcami - powiedział po piątkowym spotkaniu Piotr Zieliński.

Pomocnik reprezentacji Polski zaznaczył, że na zwycięstwo złożyło się kilka czynników. Jednocześnie podkreślił, iż drużyna zdawała sobie sprawę ze znaczenia tego meczu dla kibiców. 

 

- Wszystkiego po trochu. Kibice fajnie nas dopingowali. Wiemy, jaka była ranga tego spotkania. Wiemy, ile znaczą mecze z nimi. Niemcy to klasowy zespół. Chcieliśmy pokazać się z dobrej strony. Była wola walki i zaangażowanie - mówił. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wymowny wpis Roberta Lewandowskiego o Jakubie Błaszczykowskim. Dwa słowa

 

Zieliński wierzy również, że wygrana nad Niemcami będzie stanowiła pozytywny impuls dla zespołu w najbliższym czasie. 

 

- Oby tak było. Mamy bardzo silną reprezentację. Wygraliśmy mecz z klasowym rywalem. Wszystko wskazuje na to, że to pójdzie do góry. Mamy teraz ważny mecz z Mołdawią. Musimy wygrać, innej opcji nie ma - stwierdził. 

 

Gracz Napoli podzielił się także swoimi spostrzeżeniami na temat reprezentacji Mołdawii - nadchodzących rywali reprezentacji Polski. 

 

- Miałem okazję grać z Mołdawią. Było ciężko. Teraz też będzie to ciężki mecz i damy z siebie maksa, bo wiemy na jakim etapie sezonu jesteśmy. Nie ma innej opcji jak trzy punkty dla Polski - podkreślił.

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie