Liga Narodów: Kanada - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Reprezentacja Kanady zmierzy się z Włochami w kolejnym meczu Ligi Narodów siatkarek. Jak zaprezentują się obie kadry? Relacja na żywo z meczu Kanada - Włochy na Polsatsport.pl.

Czas na starcie Kanadyjek i Włoszek w kolejnym spotkaniu tegorocznej edycji Ligi Narodów siatkarek! Obie reprezentacje nie notują najlepszej serii w tym sezonie, ale mogą poprawić swój wynik w bezpośrednim starciu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polacy poznali swoich grupowych rywali w mistrzostwach świata elity


Kanadyjki wielokrotnie pokazywały w tegorocznej edycji, że mogą powalczyć z najlepszymi. Tak było, gdy wygrywały z Serbią (3:2) czy postawiły się Polsce (2:3). Problem w tym, że zawodniczki z Kraju Liścia Klonowego przeplatają dobre spotkania z tymi złymi. Jako przykład wystarczy wskazać gładkie porażki w trzech partiach z Tajlandią czy Chinami.


Włoszki z kolei upodobały sobie w tej edycji tie-breaki. Pięciosetową batalią kończyły się starcia z Tajlandią, USA, Dominikaną, Holandią, Chinami oraz Brazylią. Co prawda - większość tych meczów padła ostatecznie łupem Italii, ale dla niektórych będą to dwa cenne punkty, a dla innych stracony punkt, który może zdecydować o końcowym rezultacie w tabeli.


Mecze trzeciego tygodnia zakończą fazę zasadniczą VNL 2023. Turniej finałowy zostanie rozegrany w Arlington w Stanach Zjednoczonych (12–16 lipca). Zagra w nim siedem najlepszych drużyn w tabeli oraz reprezentacja gospodarzy.


Relacja na żywo z meczu Kanada - Włochy na Polsatsport.pl. Początek o godz. 8:00.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie