To ona skradła show podczas meczu Huberta Hurkacza i Novaka Djokovicia (ZDJĘCIA)

Hubert Hurkacz i Novak Djoković w poniedziałek dokończyli swój mecz, który decydował o tym, który z nich zagra w ćwierćfinale Wimbledonu. Na trybunach nie mogło zabraknąć żony Serba, który mocno trzymała za niego kciuki.

Spotkanie rozpoczęło się w niedzielę wieczorem, ale z powodu przepisu o ciszy nocnej, która obowiązuje od godz. 23:00 czasu lokalnego, zostało przerwane po dwóch setach. W poniedziałek zostało dokończone. Ostatecznie, Hurkacz przegrał z Djokoviciem 6:7 (6:8), 6:7 (6:8), 7:5, 4:6.

Obaj tenisiści stworzyli znakomite widowisko. Tymczasem na trybunach szczególną uwagę przykuła Jelena Djoković, która pojawiła się w eleganckiej sukience i kapeluszu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf)

Rozstawiony z "dwójką" 36-letni Djokovic walczy o piąty z rzędu i ósmy w karierze triumf na londyńskiej trawie, czym wyrównałby rekord Szwajcara Rogera Federera. W liczbie zwycięstw w turniejach wielkoszlemowych Serb jest rekordzistą z dorobkiem 23 wygranych. W poniedziałek wygrał 90. mecz w karierze, a jego bilans uzupełnia 10 porażek.