Cóż za deklasacja! 27:0 w meczu Bayernu Monachium

Thomas Tuchel (w białej czapce) instruuje swoich piłkarzy.

Bayern Monachium rozpoczął nie tak dawno przygotowania do nowego sezonu. W pierwszym meczu sparingowym podopieczni Thomasa Tuchela urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki.

Bayern przygotowania do kampanii 2023/2024 rozpoczął w ośrodku Tegernsee, który jest położony około godzinę drogi od Monachium. W pierwszym spotkaniu kontrolnym piłkarze z Bawarii spotkali się z Rottach-Egern, który występuje w lidze okręgowej.

Odpowiedź na pytanie, kto wygra ten mecz, znał zapewne każdy. Można było się zastanawiać, jak wysoki będzie wynik. Bayern był bezlitosny i już po 20 minutach prowadził 6:0. Do przerwy było aż 18:0.

W drugiej połowie podopieczni Tuchela nieco się "uspokoili" i ostatecznie zakończyli mecz wynikiem 27:0. Najwięcej bramek (po pięć) zdobyli Mathys Tel, Jamal Musiala i Marcel Sabitzer.

Co ciekawe w 2019 roku obie drużyny również spotkały się przed sezonem. Wtedy Bayern wygrał 23:0.