Powrót do Tauron Ligi po rocznej przerwie. To polska przyjmująca

Siatkówka
Powrót do Tauron Ligi po rocznej przerwie. To polska przyjmująca
fot. PAP
Marta Pamuła (po prawej)

Marta Pamuła po roku przerwy ponownie będzie bronić barw występującego w Tauron Lidze zespołu UNI Opole. To czwarta przyjmująca w kadrze opolanek na przyszły sezon.

Urodzona w 1995 roku Pamuła napisała już w Opolu kawał pięknej historii. W drużynie UNI grała wcześniej w latach 2018-2022. Była nawet jej kapitanem, co tylko pokazuje, jak ceniona jest na Opolszczyźnie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Anna Kurek wspierała męża z niezwykłą opaską. Ciąg dalszy pamiętnej historii z Filipin

 

Przebudowa. Takie hasło towarzyszy przed startem sezonu 2023/2024 dziesiątej ekipie minionych rozgrywek. W nadchodzącej kampanii w zespole prowadzonym przez Nicolę Vetttoriego zobaczymy kompletnie nowy zestaw przyjmujących. Oprócz Pamuły włodarze UNI pochwalili się pozyskaniem Natalii Sławińskiej, Kolumbijki Any Kariny Olayi oraz Amerykanki Elan McCall.

 

Pozostałe ogłoszone przez klub transfery to środkowa Katarzyna Połeć i rozgrywająca Julia Bińczycka. Ponadto w dalszym ciągu barwy UNI reprezentować będą Pola Janicka, Oliwia Sieradzka, Adriana Adamek, Marta Orzyłowska i Natalia Kecher.

 

Jak ostatni rok spędziła Marta Pamuła? Przyjmująca występowała na zapleczu Tauron Ligi, konkretnie w ekipie Enea Energetyka Poznań. Wraz z poznaniankami udało jej się dotrzeć do ćwierćfinału I ligi.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie