Projekt Warszawa zagra pod nową nazwą! Wielka zmiana w siatkarskim klubie

Siatkówka
Projekt Warszawa zagra pod nową nazwą! Wielka zmiana w siatkarskim klubie
fot. Cyfrasport
Projekt Warszawa zmieni nazwę na rozgrywki PreZero Grand Prix.

Projekt Warszawa zagra pod nową nazwą w turnieju plażowym PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki 2023. Podczas turnieju w Gdańsku wystąpi jako Immergas Warszawa. Czołowy producent hybrydowych pomp ciepła został tym samym sponsorem tytularnym drużyny na czas przedsezonowych zawodów.

Przedsezonowy turniej plażowy z udziałem drużyn PlusLigi odbędzie się w dniach 17–20 sierpnia w Gdańsku, a kibice po raz pierwszy od połowy maja będą mogli zobaczyć największe gwiazdy siatkówki w klubowych barwach swoich ulubionych zespołów. Stołeczny zespół wystąpi w trakcie turnieju jako Immergas Warszawa. 

 

Zobacz także: Poznaliśmy skład siatkarskiej reprezentacji Polski! Kto zagra w najważniejszej imprezie sezonu?

 

– Nasza współpraca z Projektem Warszawa rozpoczęła się w ubiegłym roku, dokładnie też przed PreZero Grand Prix, a już w kwietniu 2023 roku zostaliśmy Oficjalnym Sponsorem Projektu Warszawa. Jesteśmy dumni z rozwoju współpracy z drużyną, nasze wartości współgrają z duchem rywalizacji i pasji reprezentowanym przez zawodników, a także wszystkie osoby zaangażowane w rozwój stołecznego klubu. Nazwa naszej marki w nazwie drużyny to ogromny zaszczyt, trzymamy mocno kciuki za Immergas Warszawa – powiedziała Magdalena Oskiera, dyrektor marketingu Immergas.

 

Objęcie Projektu Warszawa sponsoringiem tytularnym w trakcie plażowego turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki to kontynuacja rozwijającej się współpracy Immergas Polska i stołecznego zespołu. W kwietniu 2023 roku firma została Oficjalnym Sponsorem Projektu Warszawa, dzięki której czołowy producent hybrydowych pomp ciepła znajdzie się w bardziej eksponowanych miejscach na koszulkach meczowych siatkarzy. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2025/26.

 

– Od dłuższego czasu zacieśniamy więzi z naszym sponsorem, którym jest firma Immergas Polska. Myślę, że wspólnie doceniamy wartość tej współpracy oraz szerokie możliwości marketingowe jakie tworzymy dla naszych marek, więc z ogromną dumą będziemy reprezentować Immergas w ramach nazwy naszego zespołu podczas tegorocznego PreZero Grand Prix – powiedział Piotr Gacek, wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

 

PreZero Grand Prix PLS 2023 będzie pierwszym turniejem warszawskich zawodników w ramach przygotowań do nowego sezonu. Projekt Warszawa rozpocznie tegoroczne rozgrywki PlusLigi w październiku wyjazdowym meczem z Asseco Resovią Rzeszów. Ponadto stołeczny zespół zagra w listopadzie w pierwszych spotkaniach CEV Challenge Cup. W barwach Projektu nie zabraknie również nowych twarzy. Warszawski zespół wzmocnili w tym sezonie Srećko Lisinac, Bartłomiej Bołądź, Karol Borkowski i Jędrzej Gruszczyński.

RM, Polsat Sport, projektwarszawa.waw.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie