Nerwowa sytuacja w meczu polskich siatkarek! Trener wyrzucony na trybuny (WIDEO)

Nerwowa sytuacja w meczu reprezentacji Polski siatkarek.

Polskie siatkarki uległy reprezentacji Serbii 1:3 w meczu mistrzostw świata U21 rozgrywanych w Meksyku. W spotkaniu nie brakowało emocji, ale również nerwowych sytuacji. Po jednej z akcji trener Serbek został odesłany na trybuny.

Sytuacja miała miejsce w czwartej partii i to w dość nietypowym momencie, bo przy wyraźnej przewadze reprezentacji Serbii na początku seta (5:10). Najpierw niesportowe zachowanie czerwoną kartkę otrzymała środkowa Iva Sucurović. Nerwowo zareagował też trener Vladimir Vasović. Na jego reakcję arbiter odpowiedział karą wykluczenia.

Polki wykorzystały zamieszanie w szeregach rywalek i odrobiły straty (10:10). W końcówce to jednak Serbki rozstrzygnęły seta i cały mecz na swoją korzyść. Porażka oznacza dla reprezentacji Polski brak awansu do czołowej ósemki turnieju.