Zwycięstwo Panthers Wrocław w European League of Football

Panthers Wrocław pokonali Berlin Thunder w spotkaniu European League of Football. Mecz zakończył się wynikiem 15:12. Zawodnicy z Dolnego Śląska przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę w ostatniej kwarcie.

Pierwsza kwarta zakończyła bez punktów po obu stronach. W drugiej sześć punktów zdobyli berlińczycy i wówczas to oni byli bliżej zwycięstwa. Potem nadeszła trzecia partia, w której znacznie lepiej zaprezentowali się wrocławianie. Panthers zdobyli 12 punktów i wyszli na prowadzenie w spotkaniu.

W czwartej odsłonie rywalizacji ekipa Thunder doprowadziła do wyrównania, lecz ostatecznie to zespół z Wrocławia przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrał 15:12.

W tabeli konferencji wschodniej Panthers zajmują trzecie miejsce. Prowadzą Vienna Vikings, a na drugim miejscu plasują się Berlin Thunder.