Rezerwowe skradły show! Polskie siatkarki odtańczyły kankana, wszystko uchwyciła kamera

Siatkówka
Rezerwowe skradły show! Polskie siatkarki odtańczyły kankana, wszystko uchwyciła kamera
fot. Polsat Sport

Polskie siatkarki odniosły we wtorek kolejne zwycięstwo podczas mistrzostw Europy. Tym razem pokonały 3:0 niżej notowane Belgijki. W pewnym momencie drugiego seta uwaga realizatora transmisji i kibiców z boiska przeniosła się do... kwadrata dla rezerwowych. Nasze reprezentantki postanowiły bowiem odtańczyć kankana.

Polki mają za sobą cztery mecze mistrzostw. Zaczęły od dwóch wygranych - ze Słowenią i Węgrami - po czym uległy Serbkom. We wtorek wróciły jednak na zwycięski szlak, ogrywając 3:0 Belgijki, czyli gospodynie turnieju.

 

ZOBACZ TAKŻE: Co dręczy reprezentację Polski siatkarek? Magdalena Stysiak wyjaśnia

 

Podczas drugiego seta na telebimie w hali, a także na ekranach telewizorów pojawił się niecodzienny obrazek. Realizator pokazał mianowicie polskie rezerwowe, które w przeznaczonym dla siebie kwadracie... odtańczyły kankana.

 

 

Po zakończeniu spotkania do sytuacji odniosła się Kamila Witkowska. - Nie wiem, czy powinnam się do tego przyznawać - że próbujemy nasze koleżanki z kwadratu dla rezerwowych pobudzać do tego, by były cały czas gotowe. Byłam w koszulce libero, więc wiedziałam, że na boisku się nie pojawię. Chociaż próbowałam, by moje koleżanki w kwadracie i na boisku czuły, że cały czas jesteśmy gotowe, że jesteśmy z nimi. Po prostu chciałyśmy wygrać ten mecz - wyjaśniała zawodniczka na łamach Interii Sport.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie