FEN 50 i obchody FORMOZY przejmują Gliwice!

Sporty walki
FEN 50 i obchody FORMOZY przejmują Gliwice!
fot. FEN
FEN 50 i obchody FORMOZY przejmują Gliwice!

Prawdziwi bohaterowie w Gliwicach! W dniach 2-3 września 2023 w Arenie Gliwice odbędzie się impreza 4 Heroes, podczas której każdy będzie mógł zostać bohaterem. Jej elementem będą spotkania z bohaterami, szkolenia i warsztaty, pokazy, gala walk FEN MMA 50 Anniversary 4Heroes oraz znany bieg przeszkodowy – Formoza Challenge. Częścią trzydniowej imprezy będzie gala FEN 50: TAURON Fight Night, która odbędzie się 2 wrzesnia.

Na PreZero Arena Gliwice odbędzie się multidyscyplinarna impreza poświęcona uhonorowaniu prawdziwych bohaterów - tych znanych, i tych, którzy są blisko nas. Każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zapraszają każdego: od entuzjastów biegania, służb czy niesienia pomocy, przez całe rodziny czy amatorów walk. Elementem imprezy będzie bowiem także jubileuszowa gala walk FEN MMA.

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 50: Karta walk

 

- Przy okazji imprezy 4 Heroes, chcemy skupić się na tym czym jest współczesne bohaterstwo i udowodnić, że każdy może być bohaterem – podkreśla Aleksander Rosa, przedstawiciel organizatorów imprezy. – Wraz z PreZero Arena Gliwice zaplanowaliśmy szereg atrakcji, m.in. pokazy dynamiczne tak wojskowe, jak i ratownicze. Przygotujemy propozycję spotkań z bohaterami i szkoleń, które mogą nam pomóc odpowiednio się zachować w trudnych sytuacjach. Wreszcie będzie to okazja do sportowego bohaterstwa, planujemy treningi laser tag, paintball czy crossfit oraz oczywiście bieg Formoza Challenge współorganizowany z JW. Formoza – warto będzie wpaść do Gliwic na początku września - dodaje.

 

- Być częścią tak dużej imprezy to dla nas prestiż i zaszczyt. FEN 50 to jubileusz, z którego jako Prezes organizacji jestem dumny. Nie mogę doczekać się tak dużego wydarzenia - powiedział Prezes FEN Bartosz Szuba.

 

Gospodarze zaproszą nie tylko żołnierzy i ratowników, ale także pasjonatów i hobbystów. Wystawa sprzętu, pokazy grup rekonstrukcyjnych, czy obecność influencerów – to tylko niektóre elementy, planowane w ramach dwudniowej imprezy. Dla organizatorów istotne jest, żeby każdy odwiedzający oprócz rozrywki miał możliwość wyjść z imprezy bogatszy o przydatne umiejętności, np.: kursy pierwszej pomocy, czy przetrwania w trudnych warunkach.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie