Nietypowa sytuacja w finale US Open. Tenisista w trakcie meczu... zjadł sushi (WIDEO)

Tenisista w trakcie meczu... zjadł sushi.

Rajeev Ram i Joe Salisbury wygrali deblową rywalizację w US Open. W finale pokonali Rohana Bopannę i Matthew Ebdena 2:6, 6:3, 6:4. Obrazkiem meczu był moment, w którym Ram... jadł sushi w przerwie między gemami.

Tenisistki czy tenisiści w przerwie między gemami czy setami zazwyczaj uzupełniają płyny. Niespełna 40-letni Ram poszedł krok dalej i zjadł sushi, co uchwyciły kamery.

Jak się okazało, szybki posiłek okazał się skuteczny. Ram i Salisbury wygrali 2:1 w setach i triumfowali w tegorocznym US Open.

To czwarty wspólny tytuł wielkoszlemowy Rama i Salisbury'ego. W Nowym Jorku najlepsi byli także w dwóch poprzednich edycjach, wygrali również Australian Open 2020.