Panthers Wrocław żegnają się z play-offami European League of Football. Półfinał dla Stuttgart Surge

Panthers Wrocław przegrali ze Stuttgart Surge 14:37 w meczu ćwierćfinałowym European League of Football. Futboliści z Wrocławia tym samym pożegnali się z tegorocznymi rozgrywkami europejskiej ligi futbolu amerykańskiego.

Już pierwsza kwarta dała prowadzenie zawodnikom ze Stuttgartu, którzy prowadzili 7:0 po tej części spotkania. Znacznie lepiej w wykonaniu gospodarzy wyglądała jednak druga partia spotkania, po której zrobiło się już 27:7.

Wrocławskie "Pantery" zagrały nieco lepiej w trzeciej kwarcie wygrywając ją 7:3, ale to było zbyt mało, aby zagrozić niemieckiemu faworytowi. W czwartej części spotkania jeszcze padł wynik 7:0 dla gospodarzy i w całym meczu 37:14 dając zespołowi ze Stuttgartu awans do półfinału.

W półfinale European League of Football Stuttgart Surge zmierzy się z rozstawionym zespołem Vikings Vienna.

Stuttgart Surge - Panthers Wrocław 37:14