Kto zyska na zwolnieniu Fernando Santosa?

Piłka nożna

Fernando Santos nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski! Portugalczyk zakończył przygodę z Biało-Czerwonymi w fatalnym stylu, a wielu piłkarzy nie znalazło uznania w oczach doświadczonego trenera. Kto najwięcej zyska na zwolnieniu Santosa i może ponownie zagościć w kadrze w większym wymiarze?

Słaba forma reprezentacji Polski w meczach z Wyspami Owczymi oraz Albanią poskutkowała najdalszym możliwym krokiem w wykonaniu PZPN, czyli zwolnieniem selekcjonera kadra. Dziś rano Polska Agencja Prasowa potwierdziła w PZPN, że Fernando Santos nie będzie dłużej trenerem piłkarskiej reprezentacji Polski, a związek wydał po południu komunikat w tej sprawie.

 

ZOBACZ TAKŻE: PKOl ma nowego partnera. "Największymi beneficjentami będą zawodnicy i trenerzy"

 

Nieznane jeszcze nazwisko następcy Santosa, ale wielu piłkarzy będzie mogło odetchnąć z ulgą. Mowa o zawodnikach, którzy nie znaleźli uznania w oczach selekcjonera i często po wielu latach gry w kadrze przestali występować w niej z tak dużą regularnością za kadencji Portugalczyka.

 

W tym gronie możemy wyróżnić m.in. Dawida Kownackiego, Kamila Glika, Krzysztofa Piątka czy Kacpra Kozłowskiego. Wymienieni zawodnicy bardzo rzadko pokazywali się w biało-czerwonych strojach lub praktycznie w ogóle w czasie sprawowania funkcji przez Santosa. Kto jeszcze może liczyć na więcej szans po zmianie trenera? Zapraszamy do naszej galerii.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie