ORLEN Superliga: KGHM Chrobry Głogów - Energa Wybrzeże Gdańsk. Relacja i wynik na żywo

Piłka ręczna

Mecz 5. serii ORLEN Superligi w Głogowie zapowiada się iście sztormowo. Na Wita Stwosza 1 KGHM Chrobry Głogów zmierzy się z Energą Wybrzeżem Gdańsk. Kto będzie górą? Relacja i wynik na żywo spotkania KGHM Chrobry Głogów - Energa Wybrzeże Gdańsk na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.

Wybrzeże zaskoczyło w sezonie 2022/2023. Drużyna z Gdańska szła przez niemal cały sezon jak burza i była bliska zakończenia go tuż za podium. W tym przeszkodził Chrobry, ale Wybrzeże zostawiło po sobie bardzo dobre wrażenie. Można więc przypuszczać, że w obecnym sezonie gdańszczanie mają podobne plany i zrobią wszystko, aby je zrealizować.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Przegraliśmy ze świetnym zespołem". Trener Industrii Kielce nie poddaje się po pierwszej porażce

 

Podobne plany ma oczywiście KGHM Chrobry, a do ich realizacji potrzebuje wygranej w niedzielnym spotkaniu. Oczywiście wynik tego meczu o niczym jeszcze nie przesądzi, tym bardziej, że liga zakończy się play-offami, ale każde zdobyte punkty przybliżają do startu w play-off z lepszej pozycji.


Goście po czterech rozegranych meczach mają na koncie cztery punkty, KGHM Chrobry z bilansem 2-0-2 zgromadził ich sześć. Z przymrużeniem oka można powiedzieć, że teraz głogowianie mają już z górki w pierwszej rundzie… Za KGHM Chrobrym mecze w Kielcach i Płocku, a więc z drużynami z topu.

 

Relacja i wynik na żywo spotkania KGHM Chrobry Głogów - Energa Wybrzeże Gdańsk na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:00.

informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie