Kolejny skandal z udziałem Neymara? Chodzi o jego ciężarną partnerkę

Piłka nożna

Jeszcze w czerwcu Neymar na swoim Instagramie publicznie przyznał się do zdrady swojej partnerki, Bruny Biancardi. Wiele wskazuje na to, że historia zatoczyła koło. Wszystko przez tajemniczy wpis Biancardi w mediach społecznościowych.

"Zawodzę każdego dnia, na boisku i poza nim. To ja naprawiam swoje błędy" - napisał w czerwcu Neymar, posypując głowę popiołem przed milionami osób, które obserwują go na Instagramie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Cristiano Ronaldo zachwycił Iran. Piłkarska dyplomacja Saudów w akcji

 

W sieci wrzało i na Brazylijczyka mimo przeprosin spadła olbrzymia fala krytyki. Biancardi ostatecznie wybaczyła partnerowi, a kilka dni para celebrowali fakt, że spodziewają się dziecka na uroczystym "baby shower".

 

Teraz temat niewierności 31-latka wraca do niego jak bumerang. Internauci ponownie spekulują o kryzysie w związku gwiazdora Al-Hilal, a wszystko przez zagadkowy wpis Biancardi w relacji na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Segue a Cami (@segueacami)

 

"Jeśli nie jesteś lojalny wobec tych, którzy są przy tobie na co dzień, nie będziesz lojalny wobec nikogo" - napisała tajemniczo kobieta.

 

Czyżby piłkarz znów zdradził swoją drugą połówkę? Przynajmniej takie spekulacje pojawiają się w sieci. Na oficjalne informacje fani muszą jednak poczekać.

 

HS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie