Kłopoty futbolisty. Cztery kobiety twierdzą, że zaszły z nim w ciążę

Inne
Kłopoty futbolisty. Cztery kobiety twierdzą, że zaszły z nim w ciążę
Fot. PAP
Cztery kobiety zapewniają, że zaszły w ciążę z Xavienem Howardem

Xavien Howard, zawodnik Miami Dolphins, wpakował się w olbrzymie kłopoty. Aż cztery kobiety twierdzą, że w ostatnim czasie zaszły z nim w ciążę!

Howard, doskonały cornerback, grający w ekipie "Delfinów" od 2016 roku, nigdy nie był symbolem wierności. Mało kto spodziewał się jednak, że zawodnik spotykał się z czterema (co najmniej!) kobietami jednocześnie. Wszystkie twierdzą bowiem, że zaszły w ciążę mniej więcej w podobnym czasie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczny finał bójki na stadionie. Nie żyje 53-letni kibic

 

Sprawa wyszła na jaw za sprawą jednej z gwiazd portalu dla dorosłych, która pochwaliła się, że będzie miała dziecko z gwiazdą NFL. Do kobiety natychmiast zgłosiły się trzy inne, które zapewniały, że musiała zajść pomyłka, gdyż Xavien Howard będzie ojcem... ich dzieci. Co więcej, każda miała niezbite dowody na romans z futbolistą w postaci SMS-ów i zrzutów ekranu z rozmów z serwisów społecznościowych.

 

Sam zawodnik nie ma jednak zamiaru wypić piwa, którego nawarzył. Howard w rozmowach z kobietami podkreślił stanowczo, że nie ma zamiaru płacić alimentów żadnej z nich i dodał, że może jedynie... sfinansować im aborcję.

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Magazyn CLIP - 6.12

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie