Siatkarki z ogromnym wsparciem! Polscy kibice jak zwykle nie zawiedli

Siatkówka

Polskie siatkarki wywalczyły awans na igrzyska olimpijskie w Paryżu. W turnieju rozegranym w Łodzi wygrały sześć z siedmiu spotkań. Zawsze mogły liczyć na wsparcie ze strony kibiców, którzy zapełnili trybuny Atlas Areny. Fani siatkarskiej reprezentacji Polski w załączonej galerii zdjęć.

Polki znakomicie zaprezentowały się w turnieju kwalifikacyjnym w Łodzi. Rozpoczęły zmagania od zwycięstwa 3:0 w meczu ze Słowenią, następnie ograły 3:1 Koreę Południową i 3:0 Kolumbię. Później przyszła niespodziewana porażka 2:3 z Tajlandią. W kolejnych meczach Polki wróciły jednak na zwycięską ścieżkę. Pokonały 3:2 reprezentację Niemiec, 3:1 Stany Zjednoczone, a w decydującym meczu ograły 3:1 Włoszki.

 

Zobacz także: Awans jest nasz! Polskie siatkarki zagrają na igrzyskach olimpijskich w Paryżu

 

Każde z tych spotkań miało niezwykłą oprawę. Gospodynie były wspierane żywiołowym dopingiem kibiców, którzy dopingowali reprezentację Polski nawet w trudnych momentach. W decydujących spotkaniach turnieju na trybunach Atlas Areny zasiadało ponad 10 tysięcy widzów. Wykonania a capella Mazurka Dąbrowskiego przed meczami Polek z pewnością na długo pozostaną w pamięci sympatyków siatkówki.

 

Wśród widzów nie zabrakło znanych postaci, nie tylko ze środowiska siatkarskiego. Siatkarscy kibice w Atlas Arenie w załączonej galerii zdjęć:

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie