Polska - Holandia. Skrót meczu (WIDEO)

Polskie siatkarki rozbiły Holenderki podczas turnieju Ligi Narodów w Antalyi 3:0 (25:20, 26:24, 25:18). W załączonym materiale wideo skrót meczu Polska - Holandia podczas siatkarskiej Ligi Narodów.

W sobotę 18 maja Polki stanęły naprzeciwko Holenderek podczas turnieju Ligi Narodów w Antalyi. Biało-Czerwone uporały się z rywalkami w niecałe półtorej godziny. Przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę po trzech setach (25:20, 26:24, 25:18). Tym samym sięgnęły po kolejny triumf podczas rywalizacji na arenie międzynarodowej.

Podopieczne Stefano Lavariniego bardzo dobrze prezentują się na starcie tej edycji Ligi Narodów. Biało-Czerwone do tej pory wygrały trzy spotkania. Oprócz Holenderek pokonały także Włoszki i Francuzki. Godne uwagi jest to, że w żadnym ze spotkań Polki nie przegrały jeszcze ani jednego seta.