Kulisy klęski w eliminacjach. Piłkarze spędzili noc z influencerkami?

Piłkarska reprezentacja Brazylii zaliczyła kompromitującą wpadkę, zaledwie remisując na własnym stadionie z Wenezuelą w eliminacjach MŚ 2026. Media informują, że przyczyną fatalnej postawy "Canarinhos" mogła być... nocna impreza zawodników z influencerkami.

Podopieczni trenera Fernando Diniza stracili w piątek pierwsze punkty w eliminacjach mundialu 2026, remisując 1:1 z Wenezuelą. Na gola Gabriela z 50. minuty goście odpowiedzieli trafieniem Eduarda Bello w 85. minucie spotkania.

Dziennikarz Matheus Baldi uważa, że przyczyną wpadki mogła być... impreza zawodników z trzema popularnymi influencerkami. Baldi zdradził nawet nazwiska piłkarzy, którzy mieli zarwać noc przed meczem.