Spektakularna czapa! Kandydat do bloku sezonu już w pierwszym meczu? (WIDEO)

Trener Marcelo Mendez pogratulował Tomaszowi Fornalowi efektownego bloku.

W pierwszym meczu nowego sezonu PlusLigi PSG Stal Nysa – Jastrzębski Węgiel (0:3) nie brakowało efektownych akcji. Jedną z nich był spektakularny blok, którym popisał się Tomasz Fornal.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w poprzednich rozgrywkach wywalczyli mistrzostwo Polski. Nowy sezon rozpoczęli w dobrym stylu, pewnie pokonując na wyjeździe PSG Stal Nysa.

Mecz w Nysie rozegrano przy pełnych trybunach. Choć rywalizacja obu ekip zamknęła się w trzech setach, efektownych akcji nie brakowało. Jedną z nich był blok w trzecim secie, przy stanie 11:14. Sposób, w jaki Tomasz Fornal zatrzymał atak rywala, spotkał się z entuzjastyczną reakcją komentatorów. Siatkarzowi pogratulował też trener Marcelo Mendez.