Oto stylizacja Anny Lewandowskiej na El Clasico. W tym stroju kibicowała Robertowi (ZDJĘCIE)

W sobotnie popołudnie FC Barcelona zmierzyła się z Realem Madryt w El Clasico. Na trybunach nie zabrakło Anny Lewandowskiej, która obserwowała poczynania swojego męża Roberta. Przed meczem na Instastory zamieściła zdjęcie w koszulce "Dumy Katalonii".

Małżonka kapitana reprezentacji Polski ubrała jeden z wyjazdowych trykotów Blaugrany. Lewandowska zapozowała w pobliżu Stadionu Olimpijskiego w Barcelonie, na którym rozgrywane było spotkanie.

Następnie 35-latka pojawiła się na trybunach stadionu, skąd mogła wspierać drużynę swojego męża. Wracający po kontuzji Lewandowski pojawił się na placu gry w 61. minucie spotkania. Zastąpił Ferrana Torresa.

Polski napastnik nie pomógł jednak drużynie w wywalczeniu korzystnego rezultatu. "Duma Katalonii" długo prowadziła 1:0 po golu Ilkaya Gundogana. W drugiej połowie do wyrównania kapitalnym strzałem z dystansu doprowadził Jude Bellingham. Świetnie dysponowany Anglik zdobył również zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. "Królewscy" wygrali 2:1.