Zakończyła karierę w wieku 25 lat! Wyznała, ile teraz zarabia

Inne

Gracie Kramer swoją sportową karierę zakończyła w wieku 25 lat. Była gimnastyczka wyznała, ile teraz zarabia dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych.

Kramer podczas swojej kariery występowała w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych drużyn gimnastycznych w Stanach Zjednoczonych - UCLA Bruins. To zespół reprezentujący Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Głośne rozstanie w świecie sportu! Znany tenisista wymownie to skomentował

 

Urodzona w 1998 roku zawodniczka niedawno postanowiła zakończyć swoją karierę. Jednym z powodów takiej decyzji była pandemia koronawirusa, która wstrzymała wszelkie zawody. Mimo to Kramer nie może narzekać na nudę. Była gimnastyczka w wywiadzie dla Daily Mail opowiedziała, ile zarabia po zakończeniu kariery.

 

- W mediach społecznościowych zarabiam głównie dzięki współpracom z markami. Otrzymuję od trzech do pięciu tysięcy dolarów. W zależności od rezultatów robię od pięciu do sześciu współprac w miesiącu - powiedziała Kramek.

 

Amerykanka powiedziała również, że zarabia dzięki prowadzeniu indywidualnych zajęć z gimnastyki. 

 

- Za lekcję pobieram około stu dolarów za godzinę - stwierdziła.

 

Warto zaznaczyć, że Kramer zgromadziła sporą liczbę obserwujących w swoich mediach społecznościowych. Jej poczynania na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy osób.

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie